Konferenci Trendy v biomedicínském inženýrsví 2023 podpořili

Česká společnost biomedicínského inženýrství a lékařské informatiky (ČSBMILI) je součástí České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně (ČSL JEP). Sdružuje lékaře, biomedicínské techniky, biomedicínské inženýry, klinické inženýry, lékařské informatiky a další odborníky příbuzných oborů

Česká společnost biomedicínského inženýrství a lékařské informatiky
České vysoké učení technické v Praze
Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky
Jugoslávských partyzánů 1580/3
160 00 Praha 6

Vysoké učení technické v Brně je veřejná vysoká škola univerzitního typu zaměřená na technické, ekonomické, přirodovnědné a umělecké vědy. V současné době nabázá studium na osmi fakultách a třech vysokoškolských ústavech téměř 19 tisícům posluchačů.

Vysoké učení technické v Brně
Antonínská 548/1
601 90 Brno

HUMUSOFT s.r.o. je česká soukromá obchodní společnost založená v roce 1991. Mezi oblasti zájmu společnosti patří řídicí technika, informační technologie, vědeckotechnický software, simulace technologických i podnikových procesů.

HUMUSOFT s.r.o.
Pobřežní 224/20
186 00 Praha 8
Česká republika

At Philips, our purpose is to improve people’s health and well-being through meaningful innovation. We aim to improve 2.5 billion lives per year by 2030, including 400 million in underserved communities. 

Philips Česká republika s.r.o.
Health Systems
Rohanské nábřeží 678/23
186 00 Praha 8
Czech Republic

Společnost DN FORMED Brno s.r.o. byla založena v roce 1992 se zaměřením na dodávky zboží a služeb pro zdravotnictví, lázeňství, laboratoře, ústavy sociální péče a fitness centra.

DN FORMED Brno s.r.o.
Hudcova 76a
612 00 Brno-Medlánky

Informace pro partnery

Chcete se stát partnerem konference? Chcete mít možnost oslovit odborníky ve vzdělávání a výzkumu v oblasti biomedicínského inženýrství? Rádi vám umožníme prezentovat vaši společnost na konferenci Trendy v biomedicínském inženýrství 2023, zejména pokud se zaměřujete na lékařskou diagnostickou či terapeutickou techniku, zobrazovací techniku v lékařství, informační technologie v medicíně, vybavení pro výuku lékařských či elektroinženýrských oborů, ale i další. Dle domluvy vám můžeme umožnit například:

  • umístění loga společnosti na webu, ve sborníku konference
  • propagaci pomocí předmětů v balíčcích pro účastníky konference
  • umístění banneru společnosti
  • prezentaci společnosti při coffee breaku nebo aktivní prezentaci

Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese trendybmi@vut.cz Na setkání s Vámi se těší organizační tým z Ústavu biomedicínského inženýrství FEKT VUT v Brně a zástupci hlavního pořadatele konference ČSBMILI.

Fakturační údaje pro sponzorské dary:

Vysoké učení technické v Brně
Antonínská 548/1
Brno
60190
IČO 00216305
DIČ CZ00216305