Společná aktivita – výlet

V rámci úterního odpoledne je naplánovaná společná aktivita pro účastníky konference – výlet parníkem v okolí Brněnské přehrady. Lodní lístky budou pro Vás zajištěny v předstihu. Pro samotný výlet jsou připraveny dvě varianty – aktivní a pasivní, výběr je na každém účastníkovi. Svůj výběr potvrdíte u registrace nebo na anketním lístku odevzdaném do pondělních 14:00 organizátorům u registrace. 
Obě varianty mají společný začátek na zastávce parníku Sokolské koupaliště, na které se sejdeme v 17:30. Pokud se budete chtít připojit k procházce od hotelu, budeme vycházet v 17:00. Cesta je 1,5 km dlouhá a zabere nám maximálně 30 minut.

Aktivní varianta

V rámci aktivní varianty pojedeme parníkem po Brněnské přehradě na zastávku Hrad Veveří. Tam vystoupíme a cestu zpět do výchozího místa budeme absolvovat pěšky po nově vybudovaném chodníku v oblasti Zouvalka. Celkem nás čeká zhruba 5 km chůze do chatové oblasti Osada, ve které náš výlet ukončíme v libovolné restauraci. Trasu je možné najít zde.

Pasivní varianta

V rámci pasivní varianty pojedeme parníkem po Brněnské přehradě na zastávku Hrad Veveří, kde si dáme zhruba půlhodinový rozchod do okolí hradu. Poté nastoupíme zpět na parník a pojedeme zpátky k zastávce Sokolské koupaliště a stejně jako u aktivní varianty ukončíme výlet v libovolné restauraci v chatové oblasti Osada.